Витяжний вентилятор Blauberg Bravo 125 S
Відео 6Фото 2 | від 2 732 до 3 181 грн. Порівняти ціни 4 →Розмір:125 мм Продуктивність:192 м³/год Шум:37 дБ Функції:шнурковий вимикач, автожалюзі |
Модифікації Blauberg Bravo 15
Характеристики
Blauberg Bravo 125 S |
|
Гарантія від виробника становить 5 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Модель Bravo 125 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Bravo 125 S — має шнурковий вимикач
- Модель Bravo 125 T — має таймер вимкнення
- Модель Bravo 125 ST — має шнурковий вимикач і таймер вимкнення
- Модель Bravo 125 H — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель Bravo 125 SH — має шнурковий вимикач, таймер вимикання і датчик вологості
- Модель Bravo 125 IR — має таймер вимикання і датчик руху
Де купити Blauberg Bravo 125 S
Колір:
Сортувати
Вентилятор Blauberg Bravo 125 S | 3 181 грн. |
Вытяжной вентилятор BLAUBERG Bravo 125 S | 3 181 грн. |
Blauberg Настенный и потолочный вентилятор BLAUBERG Bravo 125 S 2001204240 | 3 181 грн. |
Настінний і стельовий вентилятор BLAUBERG Bravo 125 S 200120424000 | 2 732 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо