Витяжний вентилятор VENTS LD 125 LDBT
Відео 4Фото 6 | від 3 349 до 3 518 грн. Порівняти ціни 8 →Розмір:125 мм Продуктивність:167 м³/год Шум:34 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації VENTS LD 51
Характеристики
VENTS 125 LDBT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 125 LDBT:
- Вага — 0.74 кг
- Споживання струму — 0.1 A
Де купити VENTS LD 125 LDBT
Колір:
Сортувати
Вытяжной вентилятор Vents 125 ЛДВТ | 3 350 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 125 ЛДВТ | 3 349 грн. |
Осьової декоративний вентилятор Vents 125 ЛДВТ До 0687853414 | 3 518 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 ЛДВТ ДО 12 | 3 518 грн. |
Осьової декоративний вентилятор Vents 125 ЛДВТ До 12 0687853449 | 3 518 грн. |
Декоративний вентилятор VENTS 125 ЛДВТ 100121750000 | 3 349 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 ЛДВТ ДО | 3 518 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 ЛДВТ | 3 349 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо
Смотрится на стене нормально, не бросается в глаза каким то диким дизайном, нравится что не видно лопастей вентилятора, их прикрыли крышкой