Витяжний вентилятор Blauberg Quatro Hi-tech 100 H
від 5 731 до 6 275 грн. Порівняти ціни 6 →Розмір:100 мм Продуктивність:88 м³/год Шум:33 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Blauberg Quatro Hi-tech 16
Характеристики
Blauberg Quatro Hi-tech 100 H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Blauberg Quatro Hi-tech 100 H:
- Лицьова панель з алюмінію
- Модель Quatro Hi-tech 100 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Quatro Hi-tech 100 S — має шнурковий вимикач
- Модель Quatro Hi-tech 100 T — має таймер вимкнення
- Модель Quatro Hi-tech 100 ST — має шнурковий вимикач і таймер вимкнення
- Модель Quatro Hi-tech 100 H — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель Quatro Hi-tech 100 SH — має шнурковий вимикач, таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Blauberg Quatro Hi-tech 100 H
Колір:
Сортувати
Blauberg Blauberg Quatro Hi-Tech 100 H V0687857154 | 6 275 грн. |
Витяжний вентилятор Blauberg Quatro Hi-Tech 100 H 200110934090 | 6 275 грн. |
Витяжний вентилятор з датчиком вологості і таймером Blauberg Quatro Hi-Tec | 6 275 грн. |
Витяжний вентилятор Blauberg Quatro Hi-Tech Chrome 100 H 200110934070 | 5 731 грн. |
Витяжний вентилятор з датчиком вологості і таймером Blauberg Quatro Hi-Tec | 5 731 грн. |
Витяжний вентилятор BLAUBERG Quatro Hi-Tech 100 Н | 5 961 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо