Витяжний вентилятор Blauberg Quatro Hi-tech 100
від 4 361 до 6 121 грн. Порівняти ціни 26 →Розмір:100 мм Продуктивність:88 м³/год Шум:33 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Blauberg Quatro Hi-tech 16
Характеристики
Blauberg Quatro Hi-tech 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Модель Quatro Hi-tech 100 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Quatro Hi-tech 100 S — має шнурковий вимикач
- Модель Quatro Hi-tech 100 T — має таймер вимкнення
- Модель Quatro Hi-tech 100 ST — має шнурковий вимикач і таймер вимкнення
- Модель Quatro Hi-tech 100 H — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель Quatro Hi-tech 100 SH — має шнурковий вимикач, таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Blauberg Quatro Hi-tech 100
Колір:
Сортувати
Blauberg Blauberg Quatro Hi-Tech 100 V0687853744 | 4 591 грн. |
Побутовий вентилятор Blauberg Quatro Hi-Tech Chrome 100 | 4 591 грн. |
Витяжний вентилятор Blauberg Quatro Hi-Tech 100 200110904090 | 4 591 грн. |
Вентилятор Blauberg Quatro Hi-Tech 100 | 4 591 грн. |
Вытяжной вентилятор BLAUBERG Quatro Hi-Tech 100 | 4 591 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо