Припливне встановлення Blauberg VENTO Expert A50C3-1 S8 W V.2
Blauberg VENTO Expert A50C3-1 S8 W V.2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blauberg VENTO Expert A50C3-1 S8 W V.2
Побутовий рекуператор Blauberg VENTO Expert A50C3-1 S8 W V.2 | 17 057 грн. |
Рекуператор Blauberg Vento Expert A50C3-1 S8 W V.2 хром 0688196943 | 14 170 грн. |
Рекуператор повітря Blauberg Vento Expert A50C3-1 S8 W V.2 | 19 640 грн. |
Рекуператор Blauberg Vento Expert A50C3-1 S8 W V.2 білий 0688144710 | 13 956 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →