Навушники
Bluedio S6 TWS
Фото 9 |
Bluedio S6 TWS |
|
Дисплей із рівнем зарядки на кейсі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bluedio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bluedio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bluedio S6 TWS
Усі ціни 6 →Беспроводные Bluetooth наушники Bluedio S6 V2 с зарядным чехлом (Черный) | 725 грн. |
Наушники Bluedio S6 V2 Black | 775 грн. |
Bluedio S6 V2 Black | 942 грн. |
Бездротові Bluetooth навушники Bluedio S6 V2 із зарядним чохлом (Чорний) | 838 грн. |
Бездротові Bluetooth навушники Bluedio S6 V2 із зарядним чохлом (Чорний) | 1 065 грн. |
Бездротові спортивні навушники Bluedio S6 V2 із зарядним чохлом Bluetooth | 1 003 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →