Дитяче велокрісло Bobike Exclusive Tour Plus
Фото 6 |
Bobike Exclusive Tour Plus |
|
Світлодіодне підсвічування
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bobike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bobike.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bobike Exclusive Tour Plus
Усі ціни 17 →Детское велокресло Bobike Exclusive tour Plus Frame Denim deluxe | 5 871 грн. |
Bobike Детское кресло Bobike Seat Exclusive Tour Plus Frame с задним фонар | 4 968 грн. |
Дитяче крісло Bobike Seat Exclusive Tour Plus Frame Safari chic with LED s | 5 465 грн. |
Детское велокресло Bobike Exclusive tour Plus Frame Urban black | 5 871 грн. |
Детское велокресло Bobike Exclusive tour Plus Frame Cinnamon brown | 5 871 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →