Дитяче велокрісло Bobike One Maxi
Відео 3Фото 9 |
Bobike One Maxi на багажникпід сідло |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bobike 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bobike.
Купити Bobike One Maxi
Усі ціни 86 →Детское велокресло Bobike Maxi ONE / Coffee brown 8012200012 | 4 515 грн. |
Детское велокресло Bobike Maxi One Bahama blue | 4 515 грн. |
Детское велокресло Bobike Maxi one Chocolate brown (8012200004) | 3 952 грн. |
Bobike Детское велокресло Bobike Maxi ONE Черный 8012200001 | 4 515 грн. |
Детское велокресло Bobike Maxi ONE Chocolate brown (8012200004) 8012200004 | 3 741 грн. |
Серія дитячих велокрісел Bobike One створена з прицілом на міський ритм велопоїздок. У портфоліо лінійки є модель Mini One переднього типу установки для найменших (від 9 місяців до 3 років) і заднє сидіння One Maxi. Зупинимося на таємницю останнього більш детально.
Універсальність
Крісло розташовується або безпосередньо на задньому багажнику, або ж може бути «прив'язане» до підсідельної труби байка. Обидва варіанти фіксаторів для установки виробу часто входять у штатну комплектацію моделі. Вага крісла складає менше 4 кг, притому витримує воно діточок ваговій категорії до 22 кг Кататися в ньому в якості пасажира можна приблизно до 6-річного віку.
Гнучкі регулювання
Разом з ростом дитини змінюється положення по висоті опор для ніжок і виліт 3-точкових ременів безпеки з пом'якшеним матеріалом. Також м'якої видалася підкладка з водовідштовхувальними властивостями під п'яту точку і спинку юного пасажира. Окремий плюс в карму модель отримує за наявність утримують петельок для ніг, що в рази зменшує ймовірність їх потрапляння у спиці велосипедного колеса.
Оптимальний баланс якостей
Видимість крісла на дорогах у темну пору доби забезпечує великий світловідбивач на «філейної частини «тіла». Також як і молодший братик, модель представлена на полицях магазинів у безлічі колірних гам. А ще вона відпрацьовує кожну витрачену копійку, радуючи діток комфортної посадкою, а батьків — простотою монтажу/демонтажу і невибагливістю в експлуатації.
Модификації Bobike One Maxi
Ціни на Bobike One Maxi |
---|---|---|---|---|
Bobike One Maxi | від 3 612 грн. | 102 пропозиції | ||
Bobike One Maxi 1P | від 4 234 грн. | 3 пропозиції |