Кухонний ніж Bohmann BH-5162
Bohmann BH-5162 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bohmann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bohmann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bohmann BH-5162
Усі ціни 8 →Ніж слайсерний Bohmann BH 5162 | 182 грн. |
Ніж слайсерний Bohmann BH 5162 | 189 грн. |
Bohmann 5162-BH | 180 грн. |
Ніж для м'яса Bohmann BH-5162 | 254 грн. |
Ніж для м'яса Bohmann 210мм (5162-BH) | 181 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Bohmann BH-5162:
- Загальна довжина — 21 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →