Кухонний ніж Tramontina Plenus 23441/166
Фото 3 |
Tramontina Plenus 23441/166 білий сірий |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23441/166
Усі ціни 20 →Нож TRAMONTINA PLENUS grey нож д/нарезки 152мм инд.блистер (23441/166) 234 | 328 грн. |
Tramontina Plenus Grey 152 мм (23441/166) 23441/166 | 229 грн. |
TRAMONTINA Кухонний ніж Plenus для нарезки 152 мм Gray (23441/166) 23441/1 | 289 грн. |
Нож универсальный Tramontina Plenus Grey 152 мм (23441/166) 23441/166 | 159 грн. |
Ніж слайсерный Tramontina Plenus Grey 152мм (23441/166) | 159 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23441/166
Ціни на Tramontina Plenus 23441/166 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23441/136 | від 217 грн. | 10 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23441/166 | від 159 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →