Кухонний ніж Tramontina Usual 23044/107
Tramontina Usual 23044/107 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Usual 23044/107
Усі ціни 13 →Нож кухонный Tramontina 17,8 см 23044/107 | 213 грн. |
Нож TRAMONTINA USUAL нож д/мяса 178мм инд.блистер (23044/107) 23044/107 | 431 грн. |
Tramontina USUAL нож д/мяса 178мм инд.блистер (23044/107) 23044/107 | 246 грн. |
TRAMONTINA Ніж для мяса USUAL, 178 мм 23044/107 | 299 грн. |
Tramontina 23044/107 | 187 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →