Похідний ніж Boker Plus Nubilum (01BO492)
Відео 2Фото 8 |
Boker Plus Nubilum |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Plus Nubilum
Усі ціни 17 →Boker Plus Nubilum (01BO492) | 4 750 грн. |
Нож Boker Plus Nubilum 01BO492 | 4 750 грн. |
Ніж Boker Plus Nubilium (01BO492) | 4 307 грн. |
Нож Boker Plus Nubilium (01BO492) 01BO492 | 4 145 грн. |
Ніж Boker Plus Nubilium (01BO492) 01BO492 | 4 268 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →