Мачете Boker Magnum CSB Latin Machete (02RY691)
Фото 10 |
Boker Magnum CSB Latin Machete |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Magnum CSB Latin Machete
Усі ціни 8 →Мачете Boker Magnum CSB Latin Machete 02RY691 | 1 672 грн. |
Ніж Boker Magnum CSB Latin Machete (02RY691) | 1 815 грн. |
Нож Boker Magnum CSB Latin Machete (02RY691) 02RY691 | 1 672 грн. |
Ніж Boker Magnum CSB Latin Machete (02RY691) 02RY691 | 1 672 грн. |
Boker Ніж Boker Magnum CSB Latin Machete (02RY691) 02RY691 | 1 672 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →