Похідний ніж Civivi Button Lock Elementum C2103A (C2103A)
Відео 15Фото 26 |
Civivi Button Lock Elementum C2103A |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Civivi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Civivi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Civivi Button Lock Elementum C2103A
Усі ціни 12 →Civivi Elementum C2103A Black | 4 850 грн. |
Карманный нож Civivi Button Lock Elementum C2103A | 4 850 грн. |
Ніж складний Civivi Button Lock Elementum C2103A | 4 850 грн. |
Ніж Civivi Button Lock Elementum Black G10 (C2103A) | 4 850 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →