Похідний ніж Boker Plus Urban Trapper G10 (01BO732)
Відео 1Фото 3 |
Boker Plus Urban Trapper G10 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Plus Urban Trapper G10
Усі ціни 11 →Boker Plus Urban Trapper (01BO732) Чорний | 4 400 грн. |
Карманный нож Boker Plus Urban Trapper G10 01BO732 | 4 400 грн. |
Ніж Boker Plus Urban Trapper, G10 (01BO732) | 4 400 грн. |
Нож Boker Plus Urban Trapper, G10 (01BO732) 01BO732 | 4 400 грн. |
Ніж Boker Plus Urban Trapper, G10 (01BO732) 01BO732 | 4 400 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →