Мисливський ніж Boker Magnum Oblong Hole (02RY689)
Boker Magnum Oblong Hole |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Magnum Oblong Hole
Усі ціни 18 →Boker Magnum Oblong Hole (02RY689) | 902 грн. |
Нож туристический Boker Magnum Oblong Hole 02RY689 | 902 грн. |
Ніж Boker Magnum Oblong Hole (02RY689) | 1 051 грн. |
Нож Boker Magnum Oblong Hole (02RY689) 02RY689 | 902 грн. |
Ніж Boker Magnum Oblong Hole (02RY689) 02RY689 | 902 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →