Мачете Boker Magnum CSB Kukri Machete (02RY690)
Відео 1Фото 8 |
Boker Magnum CSB Kukri Machete |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Boker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Boker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Boker Magnum CSB Kukri Machete
Усі ціни 7 →Кукри-мачете Boker Magnum CSB Kukri Machete 02RY690 | 1 672 грн. |
Ніж Boker Magnum CSB Kukri Machete (02RY690) | 1 815 грн. |
Нож Boker Magnum CSB Kukri Machete (02RY690) 02RY690 | 1 672 грн. |
Ніж Boker Magnum CSB Kukri Machete (02RY690) 02RY690 | 1 672 грн. |
Boker Ніж Boker Magnum CSB Kukri Machete (02RY690) 02RY690 | 1 672 грн. |
Ніж Boker Magnum CSB Kukri Machete (02RY690) | 2 219 грн. |
Ніж Boker Magnum CSB Kukri Machete (02RY690) | 2 068 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →