Підвісне крісло Bonro B-092
Фото 5 |
Bonro B-092 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bonro B-092
Усі ціни 6 →Крісло підвісне бразилійське Bonro B-092 металеве 80 х 60 х 120 см до 120 | 1 679 грн. |
Крісло підвісне бразилійське Bonro B-092 металеве 80 х 60 х 120 см до 120 | 1 739 грн. |
Крісло підвісне бразилійське Bonro B-092 металеве 80 х 60 х 120 см до 120 | 1 889 грн. |
Крісло підвісне бразилійське качалка гамак Bonro B-092 сірий 120 кг | 1 561 грн. |
Крісло підвісне бразилійське качалка гамак Bonro B-092 чорний 120 кг | 1 823 грн. |
Крісло підвісне бразилійське гамак Bonro B-092 бежевий 120 кг | 1 567 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →