Садова гойдалка Bonro B-703A
Фото 11 |
Bonro B-703A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bonro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bonro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bonro B-703A
Усі ціни 10 →Гойдалки Bonro B-703 A (2-х місцеві, сірі), (80000011) 80000011 | 4 239 грн. |
Гойдалка садова Bonro B-703 A (Сіра+салатові подушки) (80000011) | 3 876 грн. |
Гойдалка садова Bonro B-703 A Сира+салатові подушки | 4 774 грн. |
Гойдалка садова Bonro B-703 A сталева 3-х місна з козирком і подушками до | 4 668 грн. |
Качеля садова Bonro B-703 A Сіра+салатові подушки | 4 794 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →