Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Borofone

Тримач / авто зарядка Borofone BH43 Xperience

Фото - Тримач / авто зарядка Borofone BH43 Xperience
Фото 8
Borofone BH43 Xperience
Колір
Призначення
автомобільний
Бездротова зарядка
15 Вт
Кріплення тримача
прищіпка на повітропровід
Кріплення гаджета
магніт (MagSafe)
Порт підключення кабелю
USB C
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
82x82x63 мм
Вага
86 г
Офіційний сайт
borofone.com
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.

Купити Borofone BH43 Xperience

Усі ціни 7 →

Borofone BH43 Xperience Magnetic Black-Silver

Тримач з бездротовою зарядкою, магнітний Borofone BH43 Xperience Magnetic Black-Silver
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
649 грн.

Автотримач Borofone BH43 Xperience з магнітною бездротовою зарядкою (37071-01460)

Маркетплейс: MAUDAU  XPRO З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
741 грн.

Автомобільний магнітний тримач Borofone BH43 з функцією безпровідної зарядки MagSafe для Apple iPhone 12 серії, Вlack Silver

Маркетплейс: Rozetka.ua  V S T З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
692 грн.

Автотримач Borofone BH43 Xperience Magnetic Wireless Charging Колір Чорно-Сталевий

Маркетплейс: Rozetka.ua  MedicalPost З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
679 грн.

Автотримач BOROFONE BH43 Xperience magnetic з бездротовою зарядкою Чорний-сріблястий

Маркетплейс: Rozetka.ua  X-mart З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
672 грн.

Автотримач Borofone BH43 Xperience Magnetic Wireless 15W

Маркетплейс: Rozetka.ua  EFFECT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
710 грн.

Автотримач Borofone BH43 бездротова зарядка MagSafe автомобільний магнітний тримач для iPhone

Маркетплейс: Rozetka.ua  FamilyS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
599 грн.

Динаміка цін на Borofone BH43 Xperience