Навушники
Borofone BM56 Lightning (BM56LW)
Фото 4 |
Borofone BM56 Lightning 2021 рікLightning |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM56 Lightning
Усі ціни 6 →BOROFONE BM56 Lightning With Mic White | 549 грн. |
Borofone BM56 Lightning White | 209 грн. |
Borofone BM56 Lightning White (BM56LW) 6931474736956 | 279 грн. |
Дротові навушники з мікрофоном Borofone BM56 Original with Lightning White | 299 грн. |
Навушники BOROFONE BM56 Lightning Білий | 145 грн. |
Навушники Borofone BM-56 Lightning White | 323 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →