Навушники
Borofone BM57 Platinum
Фото 22 |
Borofone BM57 Platinum 2021 рікбез мікрофона |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM57 Platinum
Усі ціни 29 →Borofone BM57 Platinum Silver | 130 грн. |
Вакуумні навушники з мікрофоном Borofone BM57 Platinum Сталеві | 150 грн. |
Borofone BM57 Platinum Black | 130 грн. |
Дротові навушники Borofone BM57 Platinum / Чорні | 150 грн. |
Навушники Borofone BM57 Platinum Чорний | 108 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →