Пилосос
Bort BSS-1415W
Відео 4Фото 9 |
Bort BSS-1415W |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bort 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bort.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bort BSS-1415W
Пилосос BORT BSS-1415W (91272263) | 4 999 грн. |
Будівельний пилосос Bort BSS-1415 W | 5 251 грн. |
Моющий пылесос Bort BSS-1415-W BSS-1415 W | 5 448 грн. |
Пилосос універсальний BORT BSS-1415 W | 5 616 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →