Thomas Super 30S Aquafilter (788067)
Відео 2 |
Thomas Super 30S Aquafilter |
|
Досить прогресивний мийний пилосос, який впорається як з вологим, так і сухим прибиранням великих і сильно забруднених приміщень. Ця модель має великий контейнер для води (30 л), ефективний аквафільтр для очищення повітря що поступає від пилу та іншого сміття, а також спеціальну додаткову ємність для мийних засобів. Потужність двигуна становить 1400 Вт, а поточну потужність всмоктування можна змінювати за допомогою спеціального регулятора, розташованого на корпусі пристрою.
Пилосос Thomas Super 30S Aquafilter здатний виконувати різні завдання: пропилососити підлогу, очистити килимові покриття, видалити бруд з м'яких меблів, вимити вікна та ін. Для всіх цих процесів в комплекті є декілька видів насадок. Вони легко змінюються, тому зміна насадок не вплине на швидкість прибирання. Незважаючи на ємний пилозбірник і потужний двигун, цю модель можна назвати досить компактною — її розміри складають 61x38x38 см.
Пилосос легко переміщати, оскільки він обладнаний трьома колесами, які добре обертаються. Прилад працює від мережі, а великий 6-метровий шнур забезпечує великий радіус дії до 10 метрів. Серед інших особливостей моделі варто виділити можливість миття за допомогою постійно гарячої води, а також наявність НЕРА фільтра, який поглинає 99,9% всіх часток, і створює в приміщенні практично гігієнічну чистоту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thomas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thomas.
Купити Thomas Super 30S Aquafilter
Усі ціни 17 →Thomas Super 30S Aquafilter | 7 627 грн. |
Миючий пилосос Thomas SUPER 30S Aquafilter (788067) | 7 449 грн. |
Пылесос thomas super 30s aquafilter (788067) | 8 029 грн. |
Миючий пилосос з аквафільтром Thomas Super 30S Aquafilter (788067) Super 3 | 7 842 грн. |
THOMAS SUPER 30S aquafilter | 17 094 грн. |
1 2 3 18 |
Такий пилосос у нас в офісі, вже 5 років справляється на відмінно з вологим чищенням світлого ковроліну. Він простий, зручний, прибиральницям легко з ним справлятися. Знову ж таки радує відсутність мішків, менше витрат і чистіше повітря в приміщенні. І якість Thomas, звісно, як завжди, на висоті. У нас і вдома пилосос цієї фірми ми дуже задоволені! Добре чистить килими, без мішків, витривалий Все подобається |
Ша, хлопці. Користуюся з 2001-го, так-15 років. Саме ця модель найпростіша в експлуатації і не вбивається. Перебирав разів п'ять за весь час - помпа засмічується, щітки на движку міняв, вихідні фільтри-ущільнювачі (поролон) у потерть перетворилися - чи жарт пережити 3 ремонти кварири (120 кв м). Розбирається до гвинтика-якщо у вас руки ростуть звідки треба. Помпа розбирається на раз-два-дивно бачити чоловічі коментарі про заміну-там ламатися нічого-два пружинних клапана і плунжерна пара-все в корпусі електромагніта-ну важко зламати електромагнітне поле (поки ще нікому не вдавалося). Засмічується зазвичай ворсом або волоссям-накручується на пружини і насос перестає качати. Найнадійніший пилосос із усіх миючих Потрібно мити після кожного використання весь (для сучасних користувачів це важко). Для жінок не підходить суто чоловіча машина. користуюся Thomas Super 30S Aquafilter місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
- Очищення твердих підлог постійно гарячою водою
- Холодна вода в стандартному режимі роботи
- Спеціальний нагнітальний насос з тиском 4 бар