Набір інструментів Bosch 2607017326
Фото 5 |
Bosch 2607017326 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch 2607017326
Усі ціни 57 →Набор бит и сверл Bosch PRO-Mix Metal, 35 шт 2607017328 | 1 199 грн. |
Набор Bosch Mixed PRO, дерево 2607017327 | 1 299 грн. |
Набір біт та свердл Bosch, 35 шт 2607017327 | 1 663 грн. |
Набор бит и сверл Bosch PRO-Mix 35шт. (2607017326) | 1 663 грн. |
Набір Bosch Mixed PRO, 35 шт 2607017326 | 1 663 грн. |
ще 20 пропозицій
Модифікації моделі:
- Артикул 2607017326 — набір призначений для обробки бетону
- Артикул 2607017327 — набір призначений для обробки дерева
- Артикул 2607017328 — набір призначений для обробки металу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →