Автолампа Bosch ECO H7 1pcs (1987302804)
Bosch ECO H7 1pcs |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch ECO H7 1pcs
Усі ціни 7 →BOSCH 1987302804 | 70 грн. |
Автолампа Bosch галогенова 55W (1 987 302 804) | 67 грн. |
Галогенна лампа h7 55w 12v eco Bosch, 1987302804 | 83 грн. |
Автолампа H7 Eco 12V 55W PX26d - 1шт, (1987302804) | 81 грн. |
Лампа галоген. H7 12V 55W PX26d ECO вир-во BOSCH Bosch (1987302804) | 93 грн. |
Автолампи BOSCH 1987302804 N400809000007, N10320101, L0000000H7 | 110 грн. |
Автолампи BOSCH галогенова 55W (1 987 302 804) | 109 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Перегоріли з різницею у 2 тижні. Ближній включав лише у темний час доби. Після встановлення світло було яскравим та білим. На кінець року яскравість відчутно знизилася. Лампи із заводу пропрацювали понад шість років. Хоч і там згодом яскравість упала.