Автолампа Bosch Gigalight Plus 120 H7 1pcs (1987302170)
Bosch Gigalight Plus 120 H7 1pcs 1 шт2 шт |
|
Галогенна лампа з підвищеною яскравістю світіння під цоколь H7, що застосовується на борту багатьох легковиків від малого до великого. Завдяки ксеноновому наповненню світловіддача моделі збільшена на 120% у порівнянні зі звичайними галогенками, що позначено відповідною цифрою в розгорнутому найменуванні лампи. Велика дальність освітлення підвищує безпеку дорожнього руху в погану погоду та темну пору доби, гарантує ефективне освітлення дорожнього полотна, розмітки та знаків.
Колба Bosch Gigalight Plus 120 H7 має синє напилення, яке збільшує коефіцієнт білизни освітлення. Ставиться лампа у фари головного світла чи протитуманки. Модель виявляє високу стійкість до вібрацій та різких перепадів температур. Рівень споживаної нею потужності дорівнює близько 55 Вт. Лампа випускається суто для легкових автотранспортних засобів з напругою живлення 12 В бортової мережі. У популярній серії бюджетних галогенних ламп Bosch Gigalight Plus 120 представлені версії моделі під цоколі H1 і H4.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Gigalight Plus 120 H7 1pcs
Усі ціни 12 →Лампа Bosch галогеновая 12V H7 Px26D Gigalight Plus 120 (BO1987301110) | 300 грн. |
Лампа Bosch галогеновая 12V H7 Px26D Gigalight Plus 120 (BO1987301110) | 300 грн. |
Лампа Bosch галогенова 12V H7 Px26D Gigalight Plus 120 (BO1987301110) BO19 | 300 грн. |
BOSCH 1987301110 | 231 грн. |
Автолампа Bosch Gigalight Plus 120 H7 (1 987 301 110) | 251 грн. |
Модификації Bosch Gigalight Plus 120 H7 1pcs
Ціни на Bosch Gigalight Plus 120 H7 1pcs |
---|---|---|---|---|
Bosch Gigalight Plus 120 H7 1pcs | від 231 грн. | 12 пропозицій | ||
Bosch Gigalight Plus 120 H7 2pcs | від 416 грн. | 5 пропозицій |