Кутомір Bosch GAM 270 MFL Professional 0601076400
Відео 1Фото 4 |
Bosch GAM 270 MFL Professional 0601076400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GAM 270 MFL Professional 0601076400
Усі ціни 27 →Цифровой уклономер Bosch GAM 270 MFL 0601076400 | 10 900 грн. |
Кутомір Bosch GAM 270 MFL Professional 0601076400 | 12 649 грн. |
Цифровой угло-уклономер Bosch Professional GAM 270 MFL с чехлом 0601076400 | 12 649 грн. |
Угломер-уклономер Bosch GAM 270 MFL Professional (0601076400) | 12 649 грн. |
Кутомір цифровий Bosch GAM 270 MFL Professional (0-270°) (0601076400) 0601 | 12 649 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →