Рівень Stanley 1-42-922
Фото 8 |
Stanley 1-42-922 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Stanley 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Stanley.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Stanley 1-42-922
Усі ціни 24 →STANLEY 1-42-922 | 958 грн. |
Рівень PRO 180 з алюмінію довжиною 1000 мм з трьома капсулами, одна з яких | 958 грн. |
Рівень Stanley PRO 180, довжина 1000 мм 1-42-922 | 958 грн. |
Уровень Stanley "Pro180" 3 капсулы 1000 мм (1-42-922) | 958 грн. |
Рівень Stanley PRO 180 з поворотною капсулою (1000 мм) (1-42-922) 1-42-922 | 958 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Stanley 1-42-922
Ціни на Stanley 1-42-922 |
---|---|---|---|---|
Stanley 1-42-921 | від 729 грн. | 23 пропозиції | ||
Stanley 1-42-922 | від 845 грн. | 24 пропозиції | ||
Stanley 1-42-923 | від 1 102 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →