Точильний верстат Bosch GBG 35-15 Professional 150 мм / 350 Вт (601 27A 300)
Відео 2Фото 7 |
Bosch GBG 35-15 Professional 150 мм / 350 Вт 150 мм / 350 Вт200 мм / 600 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBG 35-15 Professional 150 мм / 350 Вт
Усі ціни 33 →Точильный станок Bosch GBG 35-15 Professional 060127A300 | 5 725 грн. |
Точило Bosch GBG 35-15 Professional 060127A300 | 6 900 грн. |
Точило Bosch Professional GBG 35-15 060127A300 | 6 900 грн. |
Точильний верстат Bosch GBG 35-15 Professional (350 Вт) (060127A300) 06012 | 6 900 грн. |
Точило Bosch GBG 35-15 Professional 060127A300 | 6 900 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GBG 35-15 Professional
Ціни на Bosch GBG 35-15 Professional |
---|---|---|---|---|
Bosch GBG 35-15 Professional 150 мм / 350 Вт | від 5 725 грн. | 33 пропозиції | ||
Bosch GBG 60-20 Professional 200 мм / 600 Вт | від 9 479 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →