Точильно-полірувальний верстат FDB Maschinen LT 25 200 мм / 200 Вт 230 В
Відео 1Фото 9 |
FDB Maschinen LT 25 200 мм / 200 Вт 230 В |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FDB Maschinen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FDB Maschinen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FDB Maschinen LT 25 200 мм / 200 Вт 230 В
Усі ціни 9 →Верстат для заточування ножів FDB Maschinen LT 25 (200 Вт) 827201 | 8 500 грн. |
Верстат для заточування ножів FDB Maschinen LT25 827201 | 8 500 грн. |
Верстат для заточування інструменту FDB Maschinen LT 25 (0.2 Вт) (827201) | 8 500 грн. |
Шлифовально-полировальный станок FDB Maschinen LT25 827201 | 8 500 грн. |
Верстат FDB Maschinen для заточування ножів LT25 (827201) | 8 500 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →