Точильний верстат Bosch GBG 60-20 Professional 200 мм / 600 Вт (601 27A 400)
Відео 2Фото 7 |
Bosch GBG 60-20 Professional 200 мм / 600 Вт 150 мм / 350 Вт200 мм / 600 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GBG 60-20 Professional 200 мм / 600 Вт
Усі ціни 45 →Электроточило Bosch GBG 60-20 060127A400 | 10 000 грн. |
Точило Bosch GBG 60-20 Professional 060127A400 | 11 420 грн. |
Точило Bosch Professional GBG 60-20 060127A400 | 11 420 грн. |
Точильний верстат Bosch GBG 60-20 Professional (060127A400) 060127A400 | 11 420 грн. |
Точильний верстат Bosch GBG 60-20 Professional (600 Вт) (060127A400) 06012 | 11 420 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Bosch GBG 60-20 Professional
Ціни на Bosch GBG 60-20 Professional |
---|---|---|---|---|
Bosch GBG 35-15 Professional 150 мм / 350 Вт | від 5 725 грн. | 34 пропозиції | ||
Bosch GBG 60-20 Professional 200 мм / 600 Вт | від 9 479 грн. | 45 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →