Пилосос
Makita CL106FDWA
Відео 2 |
Makita CL106FDWA |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita CL106FDWA
Усі ціни 11 →Акумуляторний пилосос Makita CL106FDWA | 4 740 грн. |
Акумуляторний пилосос Makita CL106FDWA 16Вт CXT, 10,8В Slider, 2Аг х 1шт, | 6 000 грн. |
Акумуляторний пилосос Makita CL 106 FDWA CL106FDWA | 4 740 грн. |
Акумуляторний пилосос Makita CL106FDWA, 1 акб BL1020, з/п | 4 740 грн. |
Акумуляторний пилосмок Makita CL106FDWA (CL106FDWA) | 6 000 грн. |
ще 6 пропозицій
Брався замість віника, так як є кіт і шиншила, які активно линяють 24 на 7. Купуючи необхідно чудово розуміти, що даний апарат не для прибирання килимів, або хіба поверхово, і тим більше не заміна повноцінному пилососу. Ламінат, лінолеум, плінтуса та інші гладкі поверхні прибирає на відмінно. Якщо є потрібний акумулятор і зарядне, то можна купити без комплектних і непогано заощадити. Можна ще потім купити циклон-насадку на трубу і пилососити стане ще приємніше. Ціна (без акумулятора та зарядного)
Дешеві розхідники Контейнер замість богомерзкого мішка Легендарна макитівська надійність Гарантія 3 роки від виробника Ціна (з акумулятором та зарядним) liila: користуюся Makita CL106FDWA менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →