Бойлер Bosch Tronic 8000 T ES 035-5E 0 WIR-B (7736503145)
Відео 4Фото 2 |
Bosch Tronic 8000 T ES 035-5E 0 WIR-B |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Tronic 8000 T ES 035-5E 0 WIR-B
Усі ціни 87 →Водонагрівач електричний накопичувальний BOSCH Tronic 8000 T ES 035 5 1200 | 9 450 грн. |
Bosch Bosch Tronic 8000T ES 035-5 1200W BO H1X-EDWVB (7736503145) 77365031 | 9 450 грн. |
Електробойлер Bosch Tronic 8000 T ES 035 7736503145 | 9 450 грн. |
Водонагрівач Bosch Tronic 8000 T ES 035-5 BO H1X-EDWVB (7736503145) | 7 685 грн. |
Bosch TR 8000T ES 35 H1X-ED Tronic 8000T ES 035 5 | 9 500 грн. |
Вважаю, що якщо вже купувати "довгограючу" побутову техніку, то потрібно вибирати відомих та перевірених часом виробників. Особисто я такий вибір у черговий раз зробив і став власником цього чудового водонагрівача від Bosch. Це одна з найбільш економічних моделей бойлерів на ринку і обумовлено це 30-міліметровим шаром спіненої поліуретанової теплоізоляції. Товстішого шару, на мою думку, не робить ніхто. Отже, теплові втрати через зовнішні стінки апарата мінімальні, як і рахунки за електроенергію. Бак зроблений із досить товстого, 2-х міліметрового листа якісного холодного сталевого прокату та покритий шаром емалі, стійкою до утворення тріщин та сколів. Крім цього, емаль ще має антибактеріальні властивості і вода в бойлері не "зацвітає" навіть при великих перервах у використанні. Сухі Тени від провідного світового виробника компанії Thermowatt. Такі нагрівачі не покриваються накипом і служать у рази довше за своїх звичайних побратимів. Є індикатор зношування магнієвого анода. Хороша штука, тим паче корисна тому, що інакше стан анода можна оцінити лише візуально при повному розбиранні бойлера. Найвідоміший бренд, який апріорі не випускає "дурниці". Для ніжної електронної начинки системи управління необхідний захист у вигляді стабілізатора або хоч би відсікача високої напруги. Інакше вся пишність може накритися мідним тазом при першому ж сильному стрибку напруги. |
Перспективний «малюк» для самотніх
Компактна модель електричного водонагрівача німецького виробника Bosch ES 035-5E 0 WIR-B належить до малолитражной категорії продуктів класу «егоїст», продуктивність якого розрахована на комфортне використання однією людиною. Тобто це прилад для індивідуального використання, що дає певну вигоду економної експлуатації за рахунок невеликого об'єму внутрішнього баку 35 л і невисокої потужності «сухого» нагрівального елемента 1.2 кВт. Такі характеристики бойлера дають змогу йому підігріти заповнений бак від 15 °C до 65 °C протягом 101 хвилини, не витрачаючи даремно енергію на нагрівання зайвої води. Внутрішня ємність, на яку виробник дає 5 років гарантії, має термостійке склокерамічне покриття з антибактеріальними властивостями, а зовнішній шар термоізоляції товщиною 32 мм забезпечує низькі добові тепловтрати 0.84 кВт*год, істотно заощаджуючи час і енергоресурси.
Електронне управління — економія і комфорт
Зручна панель з електронним управлінням визначає високу точність регулювання температури до 1 ° C за допомогою двох кнопок «+» і «–». Максимальна температура нагріву води 70 °C забезпечує ефективну антибактеріальну обробку бака, яку можна легко запустити активацією режиму ECO, а функція захисту від замерзання не дасть у вашу відсутність воді перетворитися у лід і знищити накопичувач. Пристрій оснащений захистом від перегріву і запобіжним клапаном надлишкового тиску. Електроприлад, який важить всього 11.8 кг, призначений тільки для вертикального монтажу і може працювати при вхідному тиску водопровідної мережі до 8 бар. Якщо вам потрібен більш продуктивний бойлер для сім'ї з 2-х чоловік, то зверніть увагу на модель Bosch ES 050-5E 0 WIR-B з цієї ж лінійки Tronic 8000 T.
Модификації Bosch Tronic 8000 T ES 035-5E 0 WIR-B
Ціни на Bosch Tronic 8000 T ES 035-5E 0 WIR-B |
---|---|---|---|---|
Bosch Tronic 8000 T ES 035-5E 0 WIR-B | від 6 900 грн. | 87 пропозицій | ||
Bosch Tronic 8000 T ES 050-5E 0 WIR-B | від 8 735 грн. | 80 пропозицій | ||
Bosch Tronic 8000 T ES 075-5E 0 WIR-B | від 8 895 грн. | 78 пропозицій | ||
Bosch Tronic 8000 T ES 100-5E 0 WIR-B | від 9 845 грн. | 71 пропозиція | ||
Bosch Tronic 8000 T ES 120-5E 0 WIR-B | від 10 655 грн. | 71 пропозиція |