Bosch Unlimited 7 BBS 711W
Фото 17 |
Bosch Unlimited 7 BBS 711W |
|
Ергономічний бездротовий вертикальний ручний пилосос зі згинається штангою, що має шарнірне зчленування, знімним Li-ion акумулятором, багатоступінчастою системою фільтрів (без мішка для збору пилу), LED-підсвічуванням, автоматичною системою управління потужністю всмоктування, а також комплектною настою вертикальне зберігання. Забезпечує помірний час активної автономної роботи (до 40 хв), що дозволяє повноцінному обслуговувати невелику міську квартиру.
Технологія циклонного очищення ефективно відокремлює сміття від повітря, мінімізуючи втрати тиску на всмоктуванні та вловлюючи до 99,9% пилу. Після циклонного фільтру пилососу Bosch Unlimited 7 BBS 711W повітря додатково пропускається через HEPA-фільтр тонкого очищення, яке затримує навіть найдрібніші частинки алергенів. Автоматична система управління потужністю самостійно може змінювати силу всмоктування для ефективної роботи на таких складних покриттях, як килими (ручне управління теж є).
Ключовими елементами пристрою є малошумливий безщітковий електродвигун (10 років фірмової гарантії) та універсальний акумулятор Bosch Power for ALL 18 V, який також використовується на багатьох інших зразках побутової техніки Bosch. Для швидкого та ретельного видалення пилу, волосся та іншого сміття як з твердих, так і з м'яких ворсистих покриттів передбачений великий комплект насадок, у тому числі моторизована турбощітка.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Unlimited 7 BBS 711W
Усі ціни 17 →Пилосос акумуляторний BOSCH BBS711W | 11 999 грн. |
Пилосос BOSCH BBS711W | 11 999 грн. |
Вертикальний пилосос Bosch Unlimited 7 BBS711W | 11 789 грн. |
Bosch BBS711W | 11 441 грн. |
Вертикальний ручний пилосос (2в1) Bosch BBS711W | 14 140 грн. |