Навушники
Bose QuietComfort
Відео 12Фото 20 |
Bose QuietComfort |
|
Підтримка голосових помічників Siri, Google Assistant, Alexa. У навушниках використовується роз'єм micro-jack (2.5 мм). У комплекті йде кабель-перехідник із 2.5 мм на 3.5 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bose 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bose.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bose QuietComfort
Усі ціни 80 →Навушники Bose QuietComfort Headphones (Black) 884367-0100 | 21 949 грн. |
Навушники BOSE QuietComfort Headphones Smoke White (884367-0200) | 21 910 грн. |
Бездротові навушники Bose QuietComfort Headphones Black 884367-0100 | 21 910 грн. |
Наушники Bose QuietComfort Headphones White Smoke (884367-0200) | 11 796 грн. |
Bose QuietComfort Headphones Black (884367-0100) | 12 180 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →