Навушники
B&W PX7 S2e
Відео 4Фото 29 |
B&W PX7 S2e |
|
Можливість проводового підключення за допомогою комплектного кабелю USB-C – mini-Jack (3.5 мм). Шумопридушення. Bluetooth 5.2. Multipoint.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог B&W 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі B&W.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити B&W PX7 S2e
Усі ціни 60 →Навушники Bowers & Wilkins PX7 S2e Grey | 15 912 грн. |
Бездротові навушники Bowers & Wilkins PX 7 S2e Anthracite Black 244782 | 16 524 грн. |
Навушники з мікрофоном Bowers & Wilkins PX7 S2e Anthracite Black | 15 490 грн. |
Bowers & Wilkins Bowers & Wilkins PX7 S2e Anthracite Black | 15 912 грн. |
Bowers Wilkins PX7 S2e Ocean Blue | 15 744 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →