Душовий набір Bossini Zen C12002.030
Фото 4 |
Bossini Zen C12002.030 |
|
Легке очищення від вапняних відкладень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bossini 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bossini.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bossini Zen C12002.030
Усі ціни 6 →Душовий гарнітур Bossini Zen хром C12002C00030004 | 3 225 грн. |
Душовий гарнітур Bossini Zen (колір - чорний матовий) C12002C00073004 C120 | 3 857 грн. |
Душовий набір BOSSINI ZEN C12002C00030004 із ручною лійкою та шлангом з тр | 3 582 грн. |
Набір із гігієнічним душем Bossini ZEN C12002C00030004 | 2 873 грн. |
Душовий набір BOSSINI ZEN C12002C00030004 із ручною лійкою та шлангом з тр | 3 582 грн. |
Душовий гарнітур Bossini Zen (колір - хром) C12002C00030004 C12002C0003000 | 2 790 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →