Душовий набір Grohe Vitalio Comfort 100 26098000
Відео 1Фото 4 |
Grohe Vitalio Comfort 100 26098000 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Підходить для проточних водонагрівачів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Comfort 100 26098000
Усі ціни 7 →Душовий гарнітур Grohe Vitalio Comfort 100 (4 види струменя) 26098000 2609 | 3 299 грн. |
Душовий набір GROHE QuickFix Vitalio Comfort 26098000 із ручною лійкою, шл | 3 631 грн. |
Душовий гарнітур Grohe VITALIO comfort 100 4s (26098000) 26098000 | 3 299 грн. |
Душевой гарнитур Grohe QuickFix Vitalio Comfort 100 (26098000) 197559 | 3 299 грн. |
Grohe Grohe QuickFix Vitalio Comfort 100 26098000 | 3 299 грн. |
Душевой гарнитур Grohe Vitalio Comfort 100 (4 вида струи) 26098000 2609800 | 3 299 грн. |
Душовий гарнітур GROHE Vitalio Comfort 100 26098000 | 3 299 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →