Душовий набір Imprese Podzima Ledove ZMK01170110
Відео 1Фото 4 |
Imprese Podzima Ledove ZMK01170110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Podzima Ledove ZMK01170110
Усі ціни 21 →Душовий набір з лійкою Imprese Podzimu Ledove хром / біла ZMK01170110 | 3 612 грн. |
Душовий набір IMPRESE PODZIMA LEDOVE із шлангом 1500мм ручною лійкой 70мм | 3 612 грн. |
Душевой набор Imprese PODZIMA LEDOVE ZMK01170110 (56591) 194085 | 3 612 грн. |
Душовий гарнітур Imprese PODZIMA LEDOVE (ZMK01170110) ZMK01170110 | 3 612 грн. |
Набiр душовий Imprese PODZIMA LEDOVE з ручним душем, шлангом і тримачем, х | 2 447 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →