Вантажна шина BOTO BT957 245/70 R19.5 135L
Виберіть розмір вантажної шини
BOTO BT957 245/70 R19.5 135L 245/70 R19.5 " 135 L 265/70 R19.5 " 143 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOTO BT957 245/70 R19.5 135L
Boto BT957 (ведущая) 245/70 R19.5 135/133L PR16 | 5 560 грн. |
Boto BT957 (приводная) 245/70 R19.5 135/133L 16PR | 5 904 грн. |
Boto BT957 (245/70R19.5 135L) | 5 992 грн. |
Boto Boto BT957 (ведущая) 245/70 R19.5 135/133L PR16 | 5 886 грн. |
Шина Boto BT957 (ведуча) 245/70 R19.5 135/133L PR16 | 6 118 грн. |
Модификації BOTO BT957 245/70 R19.5 135L
Ціни на BOTO BT957 245/70 R19.5 135L |
---|---|---|---|---|
BOTO BT957 245/70 R19.5 135L | від 5 560 грн. | 5 пропозицій | ||
BOTO BT957 265/70 R19.5 143J | від 6 976 грн. | 12 пропозицій |