Вантажна шина BOTO BT957 235/75 R17.5 143J
Виберіть розмір вантажної шини
BOTO BT957 235/75 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOTO BT957 235/75 R17.5 143J
Усі ціни 7 →Boto BT957 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 143/141J | 6 763 грн. |
Boto BT957 (ведущая) 235/75 R17.5 143/141J PR18 | 5 686 грн. |
Boto BT957 (приводная) 235/75 R17.5 143/141J 18PR | 6 031 грн. |
Boto Boto BT957 (ведущая) 235/75 R17.5 143/141J PR18 | 5 123 грн. |
Boto BT957 (ведущая ось) 235/75 R17.5 143/141J | 6 761 грн. |
Boto BT957 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 143/141J | 6 742 грн. |
Шина Boto BT957 (ведуча) 235/75 R17.5 143/141J PR18 | 6 286 грн. |