Прасувальна дошка Brabantia Spring Bubbles 134920
Brabantia Spring Bubbles 134920 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brabantia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brabantia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brabantia Spring Bubbles 134920
Brabantia Deska Do Prasowania C 124X45Cm Spring Bubbles (Br134920) | 6 806 грн. |
Гладильная доска Brabantia Spring Bubbles 134920 | 6 975 грн. |
Brabantia Deska Do Prasowania C 124X45Cm Spring Bubbles (Br134920) | 6 972 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →