Тример Braun LS 5560
Відео 8Фото 7 |
Braun LS 5560 |
|
Жіночий тример торгової марки Braun в своєму класі пристроїв можна віднести до просунутих рішень. Тут для видалення волосся передбачена бриюча сіткова головка OptiShave, для якої заявлена здатність ефективно і швидко збривати небажане волосся на будь-яких ділянках тіла, виключаючи при цьому хворобливі відчуття і порізи. При цьому ефект гладкої шкіри, ясна річ, залишається недовго.
Крім власне сіткової бритви в комплект поставки входить насадка для пілінгу (обробки огрубілої шкіри на ногах) і гребінь для підрівнювання в зоні бікіні. Тример Braun LS 5560 є акумуляторною бездротовою моделлю, що покликане Додати зручності в експлуатації. Час автономної роботи досягає 40 хвилин, тоді як заповнення ємності елемента живлення зажадає близько години часу. Завдяки вологозахищеній конструкції після застосування робочий блок допустимо промивати під проточною водою, але для вологого гоління використовувати пристрій не можна. Відзначимо також, що виробник рекомендує прилад для власниць чутливої шкіри, які не переносять процедуру епіляції.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun LS 5560
Усі ціни 44 →Електробритва жіноча Braun LS 5560 | 2 349 грн. |
Електробритва Braun SE LS 5560 | 2 379 грн. |
Braun LS5560 | 2 499 грн. |
Женская электробритва Braun Silk-epil LS 5560 81653272 | 2 499 грн. |
Жіноча електрична бритва Braun LS5560 | 2 783 грн. |