Тример Beurer HL 36 (57613)
Фото 3 |
Beurer HL 36 |
|
Жіноча електрична бритва вдало поєднує адекватну ціну, гарну комплектацію і багатофункціональність для виконання різних завдань. Вона дозволяє працювати з різними частинами тіла завдяки наявності чотирьох насадок у комплекті поставки: це насадка для пілінгу огрубілої шкіри, дві насадки-тримери (4 і 8 мм) спеціально для зони бікіні та ковзна насадка, за допомогою яких можна підрівнювати волосся, голитися або робити пілінг.
При цьому гнучка головка повторює контури тіла, не залишаючи пропущених зон, а гіпоалергенна сітка, що голить, запобігає подразненню шкіри. Beurer HL 36 дозволяє гоління в обох напрямках, оснащена ергономічною ковзкою ручкою і не боїться води, про що свідчить стандарт захисту IPX7. Таким чином, модель підходить для вологого та сухого гоління, навіть у душі чи ванні. Крім цього, є дві швидкості на вибір, яскраве світлодіодне підсвічування та вбудований акумулятор для роботи без проводів та розеток. Приємним доповненням стануть сумка для зберігання, пензлик для очищення, станція для зберігання та підзарядки, а також кабель USB-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Beurer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Beurer.
Купити Beurer HL 36
Усі ціни 11 →Beurer HL 36 | 1 749 грн. |
Електробритва Beurer жіноча HL 36 | 1 899 грн. |
Електробритва Beurer HL 36 | 1 899 грн. |
BEURER HL 36 жіночий пристрій для гоління 1 кс | 1 900 грн. |
Бритва электрическая женская Beurer HL 36 | 1 899 грн. |