Блендер Braun MultiQuick 3 MQ 3025 Spaghetti білий
Braun MultiQuick 3 MQ 3025 Spaghetti |
|
Класичний занурювальний блендер середньої цінової категорії. В основі пристрою знаходиться двигун потужністю 700 Вт, чого цілком достатньо для того, щоб швидко і якісно виконати буденні кулінарні завдання, які ставляться перед технікою цього типу. Комплектація пристрою припускає наявність ніжки-блендера, гострого ножа для подрібнювача та віночків для збивання. Також передбачена невелика чаша об'ємом 0,35 л.
Залежно від типу оброблюваних продуктів, користувач може змінювати інтенсивність роботи блендера Braun MQ 3025 — виробником передбачено 2 швидкісних режиму. Живлення відбувається від мережі. Варто звернути увагу на міцну та надійну ніжку, при виробництві якої був використаний нержавіючий метал; купольна форма ніжки дозволяє пристрою найбільш ефективно змішувати продукти. При цьому бризки не летять в сторони і робоча поверхня на кухні залишається чистою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun MultiQuick 3 MQ 3025 Spaghetti білий
Усі ціни 6 →Блендер Braun MQ 3025 Omelette | 1 781 грн. |
Занурювальний блендер Braun MQ 3025 WH Spaghetti MQ 3025 Omelette | 2 289 грн. |
Блендер BRAUN MQ3025WH Omelette | 1 649 грн. |
Braun MQ 3025 WH Spaghetti новий | 1 899 грн. |
Погружной блендер Braun MQ 3025 WH Spaghetti MQ 3025 Omelette | 2 285 грн. |
Занурювальний блендер Braun MQ 3025 WH Spaghetti | 2 279 грн. |