Блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7000
Фото 6 |
Braun MultiQuick 7 MQ 7000 |
|
Простий, продуктивний і порівняно тихий занурювальний блендер для активного побутового застосування. Є однією з молодших моделей сімейства Braun MultiQuick 7 2019-го року, продукти якого відрізняється високою потужністю і обладнані додатковою сталевий насадкою-ногою з переважною бризки геометрією обідка SplashControl і гострими ножами оптимізованої форми з фірмовими лезами Active Blades.
Всі металеві деталі виготовлені з високолегованої нержавіючої сталі, інертного стосовно харчових продуктів. Така конструкція дозволяє обробляти гарячі і киплячі інгредієнти прямо в процесі теплової обробки (наприклад, швидко подрібнювати інгредієнти супу-пюре прямо в каструлі). Занурювальний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7000X позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2019-го року.
Являє собою компактний і ергономічний прилад, який дозволяє легко і швидко подрібнювати, збивати і змішувати різні продукти. Комплектується мірною склянкою об'ємом 600 мл з чіткою мірною шкалою. Високий крутний момент для продуктивної роботи пристрою створює малошумний моторний блок з системою EasyClick Plus (1000 Вт) і технологією плавного регулювання швидкості SmartSpeed (швидкість обертання лез визначається не ступінчастим перемикачем, а силою, з якою натискається кнопка). Прогумований корпус зручно лягає в долоню будь-якого розміру і не прослизає у вологих руках.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun MultiQuick 7 MQ 7000
Усі ціни 27 →Блендер Braun MQ 7000 W | 2 499 грн. |
Блендер Braun MQ 7000 W | 2 309 грн. |
Блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7000X | 3 008 грн. |
Блендер Braun MultiQuick 7 MQ7000W | 2 499 грн. |
BRAUN MQ 7000 W | 2 364 грн. |
"Якщо купую кухонну техніку, то зазвичай вибираю сто з брауна. Напевно, це кохання на все життя. Їх техніка завжди надійна. У мене жодного разу не було з ними проблем. Це блендер купувала виключно як дитячий. Коли почала водити доньці прикорм". вирішила готувати пюрешки сама.Не хотілося смикати стаціонарний блендер, його і мити складніше, і чаша дуже важка, я вирішила купити занурювальної.Вибрала саме цей по-перше, тому що він легкий. відчувається, по-друге, тому що він відносно тихий... Знову ж таки, коли дитина в будинку доводиться підлаштовуватися.Навіть якщо малюк не спить, то може злякатися.З цією моделлю у мене таких казусів не виникало. то за зачиненими на кухню дверима блендер не чути, по-третє, метал «ніжки» такий, що його можна використовувати при подрібненні дуже гарячих продуктів.Я суп перебиваю прямо на плиті, у вигляді пюре він швидше остигає і до моменту обіду він не тільки готовий, але і подрібнений. Фішка цього блендера в тому, що швидкість обертів регулюється не різними кнопками, а однією. Залежить від сили натискання. Тобто немає різкого переходу і бризків киплячої каші чи супу, все плавно та обережно. Та й форма металевої спідниці на нозі така, що в різні боки не розлітається. Загалом, браун як завжди на висоті легкий, потужний, тихий хотілося б кришку на склянку, я в ній іноді їду залишаю |
- Довжина мережевого шнура – 120 см