Блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7025X чорний (0X22111287)
Фото 7 |
Braun MultiQuick 7 MQ 7025X 2020 рікMultiQuick 7 |
|
Багатофункціональний і надійний занурювальний блендер від іменитого німецького бренду. Належить до продуктів сімейства Braun MultiQuick 7 2019-го року, моделі якого відрізняється високою потужністю і комплектуються знімною сталевою ніжкою. Її нижня частина має спеціальну геометрію, переважне розбризкування і оснащується гострим ножовим блоком Active Blades, виготовленим з якісної нержавіючої хромонікелевої сталі.
. Така конструкція тривалий час зберігає заточку і дає можливість працювати з гарячими продуктами навіть у процесі теплової обробки (наприклад, готувати суп-пюр прямо в каструлі). Занурювальний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7025X позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2019-го року, призначений для швидкого подрібнення, збивання та змішування різних продуктів. Укомплектований невеликим подрібнювачем (350 мл), прозорим мірним стаканом (600 мл) і віничком для збивання білків, вершків, або приготування рідкого тіста. Швидкість обертання потужного моторного блока (1000 Вт) плавно регулюється за допомогою фірмової системи Braun Easy Smart Speed. Ергономічна конструкція оптимізована для ефективного використання однією рукою, а насадки можна мити в автоматичній посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun MultiQuick 7 MQ 7025X чорний
Усі ціни 9 →Блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7025X | 2 941 грн. |
Занурюваний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7025X | 3 450 грн. |
Блендер Braun MultiQuick 7 Mq 7025X | 3 140 грн. |
Занурюваний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7025X | 3 299 грн. |
BRAUN MQ 7025 | 3 320 грн. |
- Довжина мережевого шнура — 120 см