Триммер для тела Braun Series 1 BS1000
Відео 4Фото 5 |
Braun Series 1 BS1000 |
|
Вдосконалений і зручний у використанні тример для тіла. Модель оснащена досить продуктивним ріжучим блоком. Ніж легко зрізає непотрібні волосся на тілі, при цьому шкіра залишається максимально захищеною. Більше ніяких щипань і закушування. Робоча головка оснащена сервісною кришкою. Якщо її відкрити, то з'являється можливість зручного чищення і змащення ріжучих крайок. Тример Braun Series 1 BS 1000 працює від батарейки, яку при необхідності можна легко замінити.
Високий рівень автономності доповнений хорошою герметичністю корпусу-пристрій можна навіть використовувати в душі. Дана модель має в комплекті зручну насадку з фіксованою висотою 4 мм.також звернемо увагу на ергономічний і привабливий дизайн моделі. Цей тример для тіла виглядає престижно, сучасно і вишукано. На відміну від приладів попереднього покоління модель стала більш легкою і компактною. Основу ріжучих крайок становить надійна і довговічна нержавіюча сталь. Пристрій відмінно справляється зі стрижкою непотрібних волосся на тілі, ріжуча головка впевнено зістригає навіть грубі і густе волосся. Тример сконструйований таким чином, щоб не травмувати ніжну і чутливу шкіру.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 1 BS1000
Усі ціни 35 →Женский триммер для тела Braun BS1000 Body Mini 81722463 | 999 грн. |
Тример Braun BS 1000 Body Mini | 949 грн. |
Тример Braun BS1000 Body Mini | 999 грн. |
BRAUN BS 1000 BODY MINI | 1 023 грн. |
Тример для тіла (бодігрумер) Braun BS1000 | 1 249 грн. |