Машинка для стрижки Braun Series 7 MGK7221
Відео 3Фото 6 |
Braun Series 7 MGK7221 сріблястий сірий |
|
Універсальний тример компанії Braun представляє старшу фірмову лінійку Series 7, але при цьому його можна віднести до рішень середнього цінового сегмента. Модель примітна розширений комплектом поставки, причому це стосується не тільки набору робочих насадок, а й іншого приладдя. Так, разом з пристроєм йде підставка для зарядки, тканинний чохол для зберігання і бритвений верстат Gillette Fusion ProGlide, який стане в нагоді для чистого гоління.
Крім цього багатофункціональна машинка Braun Series 7 MGK 7221 комплектується 8 насадками. У розпорядженні користувачів два фіксованих (на 1 і 2 мм) і два універсальних гребеня з настройками довжини від 3 до 11 і від 13 до 21 мм.ще є сіткова бритва, грумер для тіла, насадка-тример для вушних раковин і носа, додатковий вузький ніж. До фішок пристрою відноситься наявність самозатачивающихся лез з необмеженим робочим ресурсом і можливість вологого очищення після експлуатації. Також модель має вбудований літій-іонний акумулятор з автономністю до 100 хвилин. На повну зарядку батареї потрібно близько години, а для Експрес-гоління прилад потрібно підключити до мережі всього на 5 хвилин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 7 MGK7221
Усі ціни 6 →Машинка для стрижки Braun MGK7221 | 1 829 грн. |
Тример Braun MGK7221 | 1 889 грн. |
Триммер для бороды и усов Braun MGK7221 | 1 878 грн. |
Тример універсальний Braun MGK7221 | 1 927 грн. |
Тример для бороди та вусів Braun MGK7221 | 1 989 грн. |
Тример для бороди та вусів Braun MGK7221 | 1 815 грн. |
Модификації Braun Series 7 MGK7221
Ціни на Braun Series 7 MGK7221 |
---|---|---|---|---|
Braun Series 7 MGK7220 | від 2 099 грн. | 1 пропозиція | ||
Braun Series 7 MGK7221 | від 1 815 грн. | 6 пропозицій |